Obsazení

Prague Brassivo - je na hudební scéně ojedinělý a unikátní band, v němž se sešly dvě mladé generace českých hráčů. Tuto kapelu spontánně založil v roce 2010 trumpetista Lubomír Kovařík se svými kolegy v Praze. Odtud pochází i samotný název kapely a zde také většina z nich působí v předních českých hudebních tělesech, např. v Symfonickém orchestru Českého rozhlasu, Pražské komorní filharmonii, Orchestru Národního divadla, Big Bandu Českého rozhlasu, ale také v další řadě zvučných pop-jazz-rock formacích. Hráči navazují na dlouholetou tradici vynikajících českých muzikantů, ale nechávají se inspirovat i virtuózy z celého světa.
 
Radost z hudby je to, co je spojuje, a své hudební emoce dovedou bezprostředně přenést na publikum.Z těchto mladých muzikantů přímo vyzařuje nakažlivá pozitivní energie.
 
Jejich heslo zní: No Limit a to hlavně v perfektní interpretaci všech skladeb a také ve volbě žánrů, který hrají. A právě proto nyní Prague Brassivo přichází s jedinečnou hudební show "Prague Brassivo present Queen in Concert", při které se snaží svými originálními, zpívanými i orchestrálními, aranžemi maximálně zprostředkovat a připomenout nezapomenutelný příběh legendární skupiny Queen. Největší hity Freddieho Mercuryho zpívají finalistky soutěže Hlasu Česko-Slovenska 2012 Markéta Poulíčková a Nikoleta Spalasová, vynikající všestranná zpěvačka Tereza Hálová i vycházející operní hvězda Barbora Perná. Celkový umělecký zážitek umocňují při vybraných koncertech speciální hosté Kamil Střihavka, Vladimír Hron a svojí velkolepou bubenickou a taneční show soubory NeoPercussio a Bohemia Balet.